Угода користувача

Ці умови є угодою між вами (далі – Користувач) та vidguky.net (далі – “vidguky.net”) та регулюють використання вами Сайту, а також продуктів, функцій, додатків, технологій і програмного забезпечення, які ми пропонуємо. Ці Умови використання поширюються на веб-сайт vidguky.net, розташований за адресою vidguky.net.

Загальні положення

Адміністрація сайту встановлює правила поведінки на платформі та має право вимагати їх дотримання від усіх відвідувачів.

Незнання цих правил не звільняє від їх обов’язкового виконання. Розміщення будь-якого контенту (текст, фото, відео) на сайті автоматично підтверджує вашу згоду з ними та необхідністю їх виконання.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, що можуть виникнути внаслідок використання чи невикористання інформації та сервісів, наданих на цьому ресурсі.

Ви погоджуєтеся з цими умовами, користуючись Сайтом відгуків. У випадку незгоди з будь-якими положеннями цієї угоди, ви втрачаєте право на подальше використання vidguky.net та зобов’язані припинити його використання.

Використання сайту

vidguky.net – призначений для особистого некомерційного перегляду контенту за умови збереження вами всіх відомостей про авторське право та іншої інформації щодо прав власності, які містяться у вихідних матеріалах та їх копіях. Забороняється вносити зміни до матеріалів vidguky.net, розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому форматі чи використовувати для суспільних чи комерційних цілей. Використання цих матеріалів на інших веб-сайтах чи в комп’ютерних мережах заборонене.

Правила розміщення відгуків та коментарів включають наступне:

 1. Заборонено розповсюдження спаму або публікація фіктивних відгуків з метою маніпуляції рейтингом.
 2. Заборонено розповсюдження Оффтоп, дублювання, промокоди, реферальні посилання та їхнє поширення, хештеги, а також інформація, що вводить в оману.
 3. Заборонено розміщення порнографії та матеріали тільки для дорослих, до яких, зокрема, належать зображення майже або повністю оголених людей, людей у прозорому або відвертому одязі, людей у непристойних або зухвалих позах, а також груди, сідниці або промежину крупним планом.
 4. Заборонено розміщення посилань на матеріали сексуального характеру або з використанням нецензурних висловів.
 5. Заборонено розміщення відгуків написані великими літерами (з натиснутою клавішею Caps Lock).
 6. Заборонено публікацію матеріалів зі злісним або загрозливим змістом.
 7. Заборонено публікацію “Сміттєві Коментарі” (“+1”, “спасибі за відгук”, “бачив” тощо).
 8. Заборонено поширення посилань на пошкоджені файли або шкідливі програми, що можуть завдати шкоди користувачам.
 9. Заборонено розміщення матеріалів, що порушують авторські права або інші права на інтелектуальну власність.
 10. Заборонено розміщення відгуків які містять фото/відео матеріали, що порушують авторські права.
 11. Заборонено представлятися за іншу особу чи фіктивно пов’язувати себе з іншою особою або організацією.
 12. Заборонено порушення чинного законодавства України та норм поведінки.
 13. Заборонено використання коментарів у рекламних цілях.
 14. Заборонено публікувати матеріали, взяті з інших веб-сайтів, блогів, форумів та інших джерел.
 15. Заборонено вживання ненормативної лексики.
 16. Заборонено публікувити активне посилання на сайт чи соціальні мережі.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги, надані на цьому сайті, є доступними ‘як є’, без будь-яких виражених чи підразуміваних гарантій і призначені тільки для ознайомлення. vidguky.net не гарантує точності та повноти наданих матеріалів.

vidguky.net залишає за собою право вносити зміни у матеріали та послуги без попереднього повідомлення. У випадку застаріння інформації на сайті, ми не зобов’язані оновлювати її.

Під жодними обставинами vidguky.net не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Ми не гарантуємо, не схвалюємо і не несемо відповідальності за будь-який продукт чи послугу, які можуть бути рекламовані або пропоновані користувачам через цей сайт або будь-які гіперпосилання на ньому.

Ми не втручаємося в жодні операції між вами та третіми сторонами, угоди про купівлю-продаж товарів чи послуг укладаються безпосередньо між продавцями та покупцями.

Адміністрація сайту vidguky.net не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, інформаційних статей, відгуків, коментарів і блогів користувачів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання.

Прикінцеві положення

Діяльність адміністрації vidguky.net здійснюється відповідно до законодавства України. Всі претензії, суперечки та офіційні звернення будуть розглядатися відповідно до законів України.

Умови цієї угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку.