Питання та відповіді

Яким чином видалити небажаний відгук?

“vidguky.net – це портал відгуків, яка відкрита для всіх користувачів, де кожен може зареєструватися та висловити свою особисту думку щодо будь-якого продукту, компанії, сервісу або товару. Відгуки розміщуються без попередньої модерації, проте Адміністрація проекту не несе відповідальності за достовірність інформації та можливу шкоду від її публікації. Всі відгуки та коментарі мають відповідати правилам Угоди користовача; в іншому випадку, Адміністрація vidguky.net залишає за собою право видаляти та змінювати такі публікації. Проте, якщо порушення правил не доведено або не очевидно, то немає підстав для видалення таких відгуків.

Ми розуміємо, що на Інтернеті, крім обґрунтованих претензій, можуть з’являтися і добре підготовлені “замовні відгуки” від конкурентів або недоброзичливців, що може вплинути на ділову репутацію організації чи її представника. Якщо ви зацікавлена сторона та прагнете вирішити цю ситуацію, радимо дотримуватися наступних рекомендацій:

Перш ніж подавати скаргу Адміністрації на відгук, спробуйте вирішити проблему самостійно. Зареєструйтесь на vidguky.net та розпочніть конструктивний діалог у коментарях до відгуку (найкраще від імені офіційного представника). Запропонуйте незадоволеному клієнту вказати свої контактні дані, № договору, день звернення до вашої компанії та інше. Якщо автор намагається ввести в оману, це можна легко показати іншим читачам (це може бути підставою для видалення відгуку через порушення правил). Якщо автор вказав реальні недоліки або проблеми, спробуйте запропонувати компроміс, який задовольнить обидві сторони; це покращить вашу ділову репутацію, показавши читачам ваше бажання цивілізовано вирішувати будь-які питання чи обґрунтовані скарги, що можуть виникнути в процесі.

Якщо ви спробували вступити у діалог з незадоволеним клієнтом, але не отримали відповіді, Адміністрація vidguky.net може розглянути ваш запит на блокування відгуку після перевірки, яка зазвичай займає до 30 календарних днів. Рекомендуємо зареєструватися на сайті як офіційний представник, щоб використовувати зручний інтерфейс для спілкування з клієнтами та отримувати сповіщення про нові відгуки/коментарі. Якщо ви хочете подати претензію на блокування відгуку, заповніть форму з претензією (посилання нижче) і детально викладіть всі причини, чому ви вважаєте, що відгук вводить в оману потенційних споживачів.

Адміністрація та власник сайту vidguky.net залишають за собою право відмовити у видаленні відгуку.